KONST / Litografier / Färglitografi 13431048

nr 1343 1048

Jan Lundquist

(f. 1935), Sverige

Färglitografi, Signerad, numrerad 54/360. Motivet: 41x56cm

Jan Lundquist, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1935.

Utrop:

800 kr

Såld:

900 kr

måndag 24 augusti 2020
kl 19:48:30

  • Tema
  • 24 aug

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Jan Lundquist

Läs mer om Jan Lundquist